O FIRMIE

O firmie

Od przeszło 10 lat świadczymy usługi glazurnicze na terenie całej Polski a nawet świata ponieważ wykonywaliśmy usługi nawet w Kanadzie.
W swojej działalności kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania usług.
Każdy z członków zespołu charakteryzuje się najwyższym poziomem profesjonalizmu w swojej dziedzinie. W swoim dorobku posiadamy prace o zróżnicowanym stopniu trudności, poczynając od prostych standardowych rozwiązań, na skomplikowanych, nieszablonowych projektach architektonicznych kończąc, wykraczających niekiedy daleko poza tradycyjne układanie glazury, gresu i terakoty. Na polu usług glazurniczych nie ma zleceń których wykonania obawialibyśmy się podjąć, wychodzimy z założenia, że praktycznie każda, nawet najbardziej fantazyjna koncepcja jest możliwa do zrealizowania przy odpowiednim nakładzie pracy i umiejętnościach.

Zlecając nam remont lub wykończenie łazienki, a nawet całego mieszkania, macie Państwo pewność, że przeprowadzony zostanie on w sposób solidny i profesjonalny. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, służymy radą w doborze określonych materiałów i rozwiązań technologicznych, w ten sposób, aby były one optymalne pod kątem cen, a przede wszystkim Państwa oczekiwań. Mówiąc bardziej obrazowo, każdy z nas jako glazurnik, widział dziesiątki jak nie setki różnych aranżacji. Wykonując remont łazienki czy wykańczając mieszkanie nie wykonamy więc elementów, które byłyby nieergonomiczne lub mało praktyczne, chyba że zostaniemy o to w sposób bezpośredni poproszeni.
 liczba odwiedzin: 15979      online: 1
© 2020 MBEST